Bring to light

Sessioon & hind

Siin on lühike ülevaade kuidas fotosessiooniks valmistumine käib ning kui palju pildistamine maksma läheb. Fotod valmivad üldjuhul 2-3 nädala jooksul.

 

Sessiooni eel

 

Saame kokku ning vestleme ja tutvume, et tunneksid end mu kaamera ees mugavalt. Kohtumisel räägime Sinu soovidest ja ootustest, paneme (üldjoontes) paika riietuse, sessiooni stiili ja muud detailid. Vaatame näidispilte, et koguda ideid ja mõtteid Sinu olemuse parimaks esiletoomiseks. Kogu eelnev protsess on vajalik, et oleksid lõpptulemusega rahul või et see pigem ületaks Su ootusi.

 

Sessiooniks valmistudes

 

Pildistamise päeval palun tule kohale pestud juustega ning ilma meigita. Eelneval ööl puhka korralikult välja, sest väsinud olek jääb ka fotodel näha. Kui soovid jumet lisada, siis isepruunistava kreemi asemel on parem valik solaarium, mis jätab ühtlasema tooni.

 

Sessiooni ajal

 

Tunne end hästi ja luba end juhendada. Kõige olulisem on olla positiivne ja heas tujus, sest Su emotsioon jäädvustub fotodel. Fotograafi ülesanne ongi välja tuua parim osa Sinust!

 

Pärast sessiooni

 

Valin jäädvustuste hulgast välja parimad. Pildistamise tulemusena valmib 15-25 professionaalselt töödeldud fotoga galerii. Fotod on suuremõõtmelised ja kõrge kvaliteediga (trükiresolutsioon 300 dpi).

 

Sessiooni maksumus

 

Kõige selle hinnaks kokku kujuneb 390 eurot, sisaldades konsultatsiooni, soengut ja fotomeiki, kuni kahetunnist juhendatud fotosessiooni stuudios ning järeltöödeldud parimaid fotosid.

Pildistada võib ka väljaspool stuudiot – kodus, hotellis, õues ja mujal. Võta minuga julgesti ühendust, räägime võimalused ja hinna läbi.

 

Tule avasta ja jäädvusta oma ilu läbi minu kaamerasilma!

Sven on põhjalik, energiline ja leiab iga kliendiga väga kenasti kontakti. Kliendid on piltidega alati rahule jäänud. Tänu temale on Tallinn Dollsi naisteõhtud palju lõbusamad 🙂

Mari Mägi, Tallinn Dolls OÜ

Sveniga sujus koostöö loomulikult, tundsin end kaamera ees vabalt ja ei olnud krampis. Fotode lõpptulemusega jäin väga rahule, meeldis lihtsus ja selgus, mis piltidele jäädvustati!

Kaire Umalas

Svenil on mega-anne tuua Sinus välja Sinu parim pool ja seeläbi avastada endas veelgi ilu, millest Su endal aimdustki ei olnud. Julgus usaldada ennast tema fotosilma ette on tõeliselt suure väärtusega!

Margareth Birk

Sven on äge! Väga professionaalne ja sõbralik. Oskab anda häid nõuandeid ning luua mugava õhkkonna.

Kerli Kakkum